BLOGGEN

Bloggers gezocht voor Shopaholiek

16 juli 2018

ZIJN WIJ OP ZOEK NAAR JOU?

Nee, ik ga niet stoppen hoor!  Het is echt veel te leuk om te bloggen voor Shopaholiek. Drie en een half jaar doe ik het inmiddels al weer. Van iemand die niets wist van fotograferen ben ik uitgegroeid tot iemand die wordt gevraagd voor fotografie opdrachten en die moeiteloos kan schrijven volgens de Google normen.  Had ik eerst geen contacten in deze wereld, inmiddels is mijn netwerk enorm uitgebreid in de KidsFashion-wereld. Nadat Angelique een mooie basis had gelegd en het haar in korte tijd al boven haar hoofd groeide zijn Mariette en ik ingestapt. Inmiddels hebben we een geweldig en gezellig team dat naast mij en Angelique bestaat uit: Anouk, Barbara, Hanneke, Jolanda en Mandy en hebben we met zijn allen de puntjes op de i gezet. Er staat nu een prachtig, groot en uniek blog waar je elke dag weer nieuwe content op kunt vinden en waarmee we duizenden vrouwen (en ook wat mannen) inspireren op het gebied van kinderkleding aangevuld met een vleugje lifestyle en travel.

Schrijven kon ik altijd wel, maar hoe je dat op een manier doet zodat je blogs gevonden worden via Google en het een toegevoegde waarde heeft voor de merken en shops waar je voor schrijft? Dat heb ik geleerd. Het stylen van kleding kon ik al, maar hoe je dat op de foto zet op een manier die de kleding recht doet en ook nog leuk is voor de kinderen? Ook dat heb ik in die drie en een half jaar geleerd.

Een blogger die op zoek gaat naar bijzondere verhalen

En nu, nu zoeken we geen kidsfashionblogger, dat team staat, maar we willen graag meer laten zien dan alleen kindermode op Shopaholiek. We zoeken iemand die dol is op mooie en inspirerende verhalen en houdt van interviewen en schrijven. Wil jij op zoek naar unieke geboorteverhalen, bijzondere liefdes, kinderen die net anders opgroeien, grote gezinnen, moeders met een inspirerende carriere?

Een creatieve blogger

Ook zoeken we iemand die altijd op school komt met de leukste traktatie, het mooiste cadeau voor juffendag, de meest originele kinderfeestjes organiseert, raad weet bij vlekken in kleding. Kortom een echte creatieve en handige moeder, die het leuk vindt om al haar inspiratie met onze volgers te delen. Heb je een winkel of webshop op dit gebied, dan mag je je zeker ook aanmelden.

Gastbloggers

En tot slot zijn we altijd op zoek naar gastbloggers. Heb je een leuke fashiontip, iets geweldigs meegemaakt, een bijzonder verhaal te vertellen of vind je het leuk je nieuwe woonkamer, keuken of tuin te showen en vind je het tof om hier zelf eenmalig (of een aantal keer) een blog over te schrijven, dan kun je deze altijd insturen naar info@shopaholiek.nl. Voor fashion- en interieurblogs zien we er graag foto’s bij (op fashiongebied mogen dit gewoon leuke snapshots zijn).

Wij zoeken dus iemand die op zoek gaat naar mooie verhalen, een creatieve blogger en gastbloggers. Kom jij ons team versterken?

Wie zoeken wij?

 • Iemand die goed de Nederlandse taal beheerst en creatief en vlot kan schrijven.
 • Bij creatieve blogs zijn ook de foto’s heel belangrijk. Heb jij een goede camera? Kun je mooie foto’s maken en maak jij de mooiste traktaties en knutsel projecten, struin je Pinterest wekelijks af op zoek naar inspiratie, aarzel dan niet en meld je aan!
 • Je bent actief, stressbestendig, zelfstandig, leert snel en kan met deadlines omgaan.
 • Social media kennis is een must! Het zou helemaal fijn zijn als je met WordPress kunt werken en actief bent op Instagram.

Wat moet je doen?

 • Schrijf een leuke mail waarin je vertelt wat voor blogger jij bent en waarom jij ons team moet komen versterken.
 • Denk jij dat jij onze nieuwe creatieve blogger bent? Voeg dan ook wat relevante foto’s toe.
 • Mailen kan naar info@shopaholiek.nl. Geef je mail de titel blogger plus je naam.
 • Insturen kan altijd, we zullen iedereen een reactie terug geven.
 • Onze favo inzendingen zullen we vragen een proefblog te maken, zodat we ook kunnen zien hoe onze volgers op jou als nieuwe blogger reageren*.

Wat levert het op?

 • Een hele leuke hobby en je gaat echt heel veel leren.
 • Passend bij het soort blogs die je maakt kan het zijn dat je producten ontvangt.
 • Je krijgt de kans om events te bezoeken.
 • Een super gezellig team om in te werken.

Dus klim in de pen en laat ons weten waarom jij ons team moet komen versterken. We zien je mail graag verschijnen in de inbox van info@shopaholiek.nl

Annemarie

 • Volg Annemarie op Instagram
 • In dit blog lees je nog meer over mijn kijk op het bloggen
 • Meer blogs van Annemarie lezen, klik dan hier

*) don’t worry er hoeft niet gestemd te worden o.i.d.

Facebook Comments
Annemarie
Laatste berichten van Annemarie (alles zien)

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply